Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Ukázky 

       Ukázky výcviku psů

1.6 2006  MŠ Beruška                            10.30 hod.

Tak už máme po ukázkách. Děti byly fajn a moc se jim to líbilo. Ukázek se zúčastnili: Slávek s ovčákem Britem, Alena s boxerkou Sandrou,Jindra s ridbečkou Sárou, Blanka s křížencem Jessica, Jiřka s holanďankou Aischou, Alena s křížencem Sunny, Jana s parsonkama Frixi a Britny, Martin s rotvíkem Azo a Štefan s bandogama Aischou a Sonym, který dělal moderátora a figuranta.

Dětem jsme předvedli základní poslušnost, obranu na rukáv i Ring. Jana předvedla s parsonkama hlídání předmětu a obranu psovoda malým plemenem. S parsonkou Britny ukázala hladké zadržení na rukáv. Sony předvedl zadržení na RING se střelbou a protiútokem. Slávek s Britem provedli hladké zadržení a protiútok na klasický rukáv. Ostatní se předvedli v kruhovce a Jiřka s Aischou prováděli výslech a likvidaci napadení psovoda. Po skončení ukázek si děti mohly pohladit pejsky a taky toho rádi využily.

Několik foteček z ukázky

                               

----------------------------------------------------------------------------------------

2.6 2006 ÚSP Skalice                            14.00 hod.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.6 2006 Trnovany - Podviní     15.oo hod.

Ukázky pro děti ze základní školy Boženy Němcové

Na žádost p. učitele J.Kupky jsme pro děti druhého ročníku provedli ukázku výcviku psů naší ZO. Po ukázce si děti mohli pejsky pohladit.

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek